III miejsce Michała Budzyńskiego w zawodach pływackich

Serdecznie gratulujemy Michałowi Budzyńskiemu z kl. III AA, który podczas toruńskiej Licealiady w pływaniu zajął III miejsce startując na dystansie 100 stylem dowolnym.

Wyścig był bardzo emocjonujący, ponieważ Michał przez pierwsze 50 metrów utrzymywał się na pierwszym miejscu. Niestety na ostatnich dwóch długościach rywale wykazali się nieco lepszą wytrzymałością i ostatecznie przegrał walkę o srebro o zaledwie 0,32 sek.

Michał Budzyński jest ratownikiem wodnym, swoje zdolności kształtował od najmłodszych lat w klasie sportowej o profilu pływackim.

Oprócz Michała, w tych samych zawodach wzięli udział: Wiktoria Leszek z kl. I AA, która ustanowiła „rekord życiowy” na dystansie 50 metrów stylem klasycznym (58,84 sek.) i zajęła ósme miejsce oraz Jakub Leśniewski i Szymon Zań z kl. II BC, którzy dzielnie walczyli o jak najwyższe lokaty.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział!