Kontakt

87-100 Toruń ul. Batorego 43/49
tel. 56 623 13 38

sekretariat@zsis.edu.pl

Kalendarium

Wtorek, 2019-02-19

Imieniny: Bettiny, Konrada
Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Wycieczka do Ogrodów Tematycznych Hortulus Dobrzyca

2017-09-29
Powiększ zdjęcie

W środę 27 września 2017 uczniowie klasy 3 Technikum Architektury Krajobrazu pojechali wraz  z nauczycielami: Panią Dorotą Dembek i Panią Anetą Maciejewicz do Dobrzycy koło Koszalina zwiedzać przepiękne miejsce - Ogrody Hortulus oraz Ogrody Spectabilis.

 

Czytaj więcej o: Wycieczka do Ogrodów Tematycznych Hortulus Dobrzyca

Dzień chłopaka

2017-09-29
Powiększ zdjęcie

Obchodzony w dniu 30 września Dzień Chłopaka przypada w tym roku w sobotę, dlatego dziewczęta z ZSIŚ w mijającym tygodniu przygotowywały i wręczały swoim szkolnym kolegom słodkie niespodzianki, okolicznościowe dyplomy oraz drobne upominki.

 

 

Wszystkim chłopcom i mężczyznom w ZSIŚ życzymy radości, spełnienia marzeń i szczęścia!!!

 

Czytaj więcej o: Dzień chłopaka

Zajęcia edukacyjno-profilaktyczne w Areszcie Śledczym w Toruniu

2017-09-29
Powiększ zdjęcie

Dnia 29.09.2017 r. uczniowie klasy 2AA uczestniczyli w zajęciach edukacyjno-profilaktycznych w toruńskim Areszcie Śledczym.

Zajęcia  miały zwrócić uwagę młodych ludzi na przestępczość i demoralizację nieletnich, uwrażliwić na przyczyny wchodzenia młodzieży w konflikt z prawem. Prowadzący poruszali sprawy przemocy rówieśniczej i przestępczości nieletnich, a także poinformowali o konsekwencjach takiego postępowania. Ponadto przedstawiciele Służby Więziennej opowiedzieli o swojej pracy. Zajęcia i inicjatywy tego typu przyczyniają się do zwiększania świadomości społecznej młodzieży, wiedzy na temat odpowiedzialności karnej i skłaniają młodych ludzi do zastanowienia się, "czy rzeczywiście warto sobie zniszczyć życie" na skutek nieprzemyślanych i nieodpowiedzialnych zachowań.

 

Czytaj więcej o: Zajęcia edukacyjno-profilaktyczne w Areszcie Śledczym w Toruniu