Kontakt

87-100 Toruń ul. Batorego 43/49
tel. 56 623 13 38

sekretariat@zsis.edu.pl

Kalendarium

Sobota, 2018-01-20

Imieniny: Fabioli, Miły
Jesteś tutaj: Start / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Artykuły

Udana inauguracja rozgrywek FUTSALU

2018-01-16
Powiększ zdjęcie

Sezon halowej odmiany piłki nożnej zapowiadał się interesująco. Na starcie stanęła rekordowa ilość 21 szkół z Torunia, które chciały podjąć rywalizację w tej dyscyplinie sportu. Naszemu zespołowi przyszło zmierzyć się w grupie IV, w której rozlosowano aż 6 zespołów. To co nie udało się na boisku trawiastym z nawiązką odebraliśmy w hali ...

 

Czytaj więcej o: Udana inauguracja rozgrywek FUTSALU

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

2018-01-11
Powiększ zdjęcie

Drodzy uczniowie ZSIŚ!

W niedzielę 14.01.2018 po raz 26 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od godziny 9.00 do 19.00 w CH Atrium Coprnicus będzie można wspomóc walkę Torunia z innymi miastami o zwycięstwo, a także przyczynić się do ustanowienia nowego rekordu Polski w ilości osób wiosłujących na ergometrze w ciągu 10 godzin. W ubiegłym roku, między innymi przy pomocy uczniów ZSIŚ ustanowiliśmy rewelacyjny wynik na poziomie 291 osób. Każdy, kto w ciągu tych 10 godzin pojawi się w galerii i przewiosłuje dystans 500m (około 2min wysiłku), otrzyma certyfikat uczestnictwa. Okazanie Certyfikatu nauczycielowi WF zaskutkuje pozytywną uwagą w dzienniku, a także dodatkową oceną za aktywność pozaszkolną.

Liczę na wasze wsparcie i obecność.

 

 Ze sportowym pozdrowieniem - Szymon Wiśniewski

 

Czytaj więcej o: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Zakończone zmagania w Lidze Siatkarskiej

2018-01-11

Początek roku obfituje w liczne zmagania sportowe. Już na samym starcie 2018 roku toczyliśmy skuteczny bój w lidze koszykówki pokonując ZST i ulegając zdecydowanemu liderowi i faworytowi rozgrywek VIII LO, które gromi swoich konkurentów bezlitośnie, a dopiero w konfrontacji z naszą skromną 6 osobową kadrą napotkało tak zdecydowany opór.

W dniu 9.01 zakończyliśmy natomiast rozgrywki w lidze siatkarskiej.

 

Czytaj więcej o: Zakończone zmagania w Lidze Siatkarskiej

"Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku..."

2017-12-22
Powiększ zdjęcie

Ten długo wyczekiwany dzień, to Święta Bożego Narodzenia, wigilia, rodzinne spotkania i prezenty. Tradycją kultywowaną w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska stało się wspólne kolędowanie przy świątecznej choince. W atmosferę świąt wprowadziły nas także jasełka przygotowane przez księdza Dawida Urbaniaka i uczennice klas pierwszych. Występujący przypomnieli, że świąteczny czas nie powinien stać się tylko pretekstem do pięknego przystrojenia choinki i cieszenia się z prezentów, ale przede wszystkim powinien skłonić do duchowej refleksji i odpowiedniego przygotowania się na narodzenie Syna Bożego. Po świątecznych życzeniach dla uczniów, nauczycieli i pracowników, które złożył Dyrektor Szkoły Pan Józef Pyrczak, wszyscy rozeszli się do sal, by uczestniczyć w wigilijnych spotkaniach z wychowawcami.

 

Czytaj więcej o: "Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku..."

Wręczenie nagród w konkursie "Najpiękniejszy stoik Bożonarodzeniowy"

2017-12-21
Powiększ zdjęcie

W czwartek 21 grudnia 2017 r. sfinalizowano konkurs "Najpiękniejszy stoik Bożonarodzeniowy", którego organizatorami były pani Karolina Moszczyńska i pani Dorota Dembek. Dziękujemy Panu Dyrektorowi za przybycie i wręczenie nagród oraz uczniom za zaangażowanie.

Jeszcze raz gratulujemy laureatkom!

 

Czytaj więcej o: Wręczenie nagród w konkursie "Najpiękniejszy stoik Bożonarodzeniowy"