Kontakt

87-100 Toruń ul. Batorego 43/49
tel. 56 623 13 38

sekretariat@zsis.edu.pl

Kalendarium

Wtorek, 2019-05-21

Imieniny: Jana, Moniki
Jesteś tutaj: Start / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Artykuły

Praktyki zawodowe w Słowenii - pozdrowienia ze szczytu Spanov Vrh

2019-05-15
Powiększ zdjęcie

Sobota to dzień odpoczynku, jednak uczniowie III klasy Technikum Architektury Krajobrazu mieli wyprawę w góry. Musieli wykazać się ostrożnością, zwinnością, wytrzymałością oraz rozwagą. Wszyscy zdobyli szczyt Spanov Vrh, skąd mieli piękny widok na  słoweńskie Alpy. Trasa przemierzała zarówno błotnisty szlak w lesie, jak i po skałkach, czy po śniegu. Uczniowie mieli okazję podziwiać piękne połacie łąki kwietnej z narcyzów. Ważne było by ich nie podeptać, gdyż są pod ochroną!

 

Czytaj więcej o: Praktyki zawodowe w Słowenii - pozdrowienia ze szczytu Spanov Vrh

Praktyki zawodowe w Hiszpanii - tydzień 1. Pozdrowienia z Gibraltaru!

2019-05-15
Powiększ zdjęcie

Za nami już ponad tydzień praktyk w Sewilli.
Pracujemy ciężko, szybko, czasem za szybko jak na andaluzyjskie standardy i pomimo uciążliwego upału - temperatura sięga często 44 stopni C.

 

Czytaj więcej o: Praktyki zawodowe w Hiszpanii - tydzień 1. Pozdrowienia z Gibraltaru!

Pozdrowienia ze Słowenii

2019-05-14
Powiększ zdjęcie

Uczniom Technikum Architektury Krajobrazu pogoda nie straszna. Mżący deszcz nie przeszkadzał im przy zrywaniu roślin z łąki kwietnej. Przeznaczone one będą do kompozycji florystycznych na szkolną uroczystość.

 

Czytaj więcej o: Pozdrowienia ze Słowenii

Praktyki zawodowe w Słowenii

2019-05-13
Powiększ zdjęcie
Uczniowie Klasy Architektury Krajobrazu nie próżnują na praktykach w Novo mesto. Stworzyli drewniane instalacje przed szkołą, ozdoby z Epimedium. Roślinę tą zrywali w pobliskim lesie, a następnie tworzyli z niej kompozycję w formie warkocza. Ozdoby te mają upiększyć Novo mesto podczas piątkowego festynu.
 
A po pracy czas na relaks. Nasi koledzy i koleżanki zwiedzili urokliwe, zielone miasto, w tym rzekę Krkr o zachwycającym kolorze. Na uczniów czekała również lekcja jazdy konnej.
 
Czytaj więcej o: Praktyki zawodowe w Słowenii

"Drzwi Otwarte" ZSIŚ

2019-05-11
Powiększ zdjęcie

Dnia 10 maja 2019 r. w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska odbyły się "Drzwi Otwarte". Tegoroczne majowe wydarzenie zorganizowane było w formie imprezy plenerowej.

Zobacz fotorelację :)

 

 

Czytaj więcej o: "Drzwi Otwarte" ZSIŚ